Prodej, Byt, 4+1+lodžie/balkón, 82 m²

2 740 000 Kč
Číslo zakázky 857
Karlovy Vary,Bohatice,Lomená - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Bohatice
Lomená
Plocha podlahová
82 m²
Plocha užitná
82 m²
Patro
přízemí
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme prodej bytové jednotky v osobním vlastnictví s dispozicí 4+1+lodžie, sklep ve zvýšeném přízemí panelového bytového domu. Byt prošel v posledních letech modernizací a přestavbou bytového jádra, okna plastová, plovoucí podlahy. Součástí prodeje je kuchyňská linka, vestavné skříně, lednice. Bytový dům, kde se jednotka nachází prošel částečnou revitalizací výtahů, střechy. Opláštění domu se zateplením je dle vyjádření vlastníka v plánu investic domu. Na střeše jsou osazeny fotovoltaické panely, které vyrobenou elektřinou ohřívají vodu a snižují tak náklady provozu. Parkování je možné v bezprostřední blízkosti domu. MHD v pohodlné docházkové vzdálenosti stejně jako základní potraviny.