Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 73 m²

1 890 000 Kč
Číslo zakázky 1115
Toužim,Na Zámecké - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Na Zámecké
Plocha užitná
73 m²
Patro
3
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v družstevním vlastnictví s dispozicí 3+1 s lodžií o celkové výměře 73 m2, nacházející ve 4. nadzemním podlaží panelového domu v Toužimi, v ulici Na Zámecké. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu, po drobných úpravách. Okna jsou plastová včetně vnitřních žaluzií, na lodžii bylo zhotovené světlo a zásuvky pro příjemné posezení s možností využití stolního elektrického grilu. Vytápění bytové jednotky je ústřední dálkové. K bytu náleží prostorný sklep. Dům je po celkové revitalizaci. Parkování je možné před domem. Převod bytu do osobního vlastnictví je možný, anuita je téměř splacená.