Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 88 m²

3 690 000 Kč
Číslo zakázky 1012
Karlovy Vary,nábřeží Jana Palacha - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
nábřeží Jana Palacha
Plocha podlahová
88 m²
Plocha užitná
88 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
D

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozicí 3+1, balkonem, komorou, sklepem o celkové výměře 88 m2. Bytová jednotka se nachází ve 2. patře zděného bytového domu s výtahem na ul. Nábřeží Jana Palacha. Bytová jednotka byla v posledních letech částečně modernizována a to zejména kuchyň, kde je instalována nová kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, laminátová plovoucí podlaha, nová elektroinstalace, SDK podhled s bodovými světly, nové omítky. Dále byla rekonstruována ložnice včetně omítek, elektroinstalace. V bytě jsou nová okna a to dřevěná eurookna směrem na Nábřeží Jana Palacha a plastová do zadního traktu. Budova je ze strany dvora zateplena. Výhodou této nabídky je kromě prostornosti bytu i výborná lokalita v pohodlné docházkové vzdálenosti jak do lázeňského, tak do obchodního centra Karlových Varů se všemi dostupnými službami, obchody, školou, MHD atp. V okolí domu bezproblémové parkování na povolení pro vlastníky nemovitosti. V případě zájmu o nabídku výhodného financování Vám ji rádi zcela zdarma zajistíme.