podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 85 m²

2 390 000 Kč
Číslo zakázky 898
Karlovy Vary,Rybáře,Rohová - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Rohová
Plocha užitná
85 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+1 s menší lodžií o výměře celkové podlahové plochy 85 m2 v ulici Rohová, lokalitě zvané Sachrův dvůr. V bytu byly provedeny dílčí úpravy koupelny a výměny plastových oken, jinak je byt v původním stavu vyžadujícím úpravy a vybudování řádné kuchyně v jedné z místností. Byt je velmi slunný, dvě místnosti a lodžie jsou situovány na jihozápadní stranu, dvě místnosti do klidové zóny vnitrobloku. K bytu dále náleží větší sklep o výměře cca 7 m2 a komora umístěná mimo byt. Kompletní občanská vybavenost v okolí s bezprostřední návazností širšího centra města a volnočasového areálu Rolava.