Prodej, Byt, 3+1, 85 m²

2 890 000 Kč
Dalovice, Pod Strání
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme výjimečný byt s vlastním vchodem z ulice s dispozicí 3+1 (celé první nadzemní podlaží vily) a možností přikoupení prostorné dvougaráže v osobním vlastnictví na vlastním pozemku. Byt byl před šesti lety kompletně a důsledně rekonstruován včetně konstrukcí podlah, nových elektrických rozvodů, oken, dveří, veškerých omítek, kuchyňské linky, krbová kamna v obývacím pokoji, plynový kotel, menší terasa, společně užívaná zahrada vily. Bytový dům není rozdělen na bytové jednotky, vlastnictví je podílové (4 spoluvlastníci domu) a tudíž není možné tento byt použít jako zástavu pro získání hypotečního úvěru. Výhodou nabídky je prostornost bytu, vynikající technický stav s vlastním vstupem a možnost přikoupení velké dvougaráže, zahrada u domu. Vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zájemce vyhledávající klidné bydlení.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 890 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dalovice
Pod Strání
Číslo zakázky
406
Plocha podlahová
85 m²
Plocha užitná
85 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů