Prodej, Byt, 3+1, 82 m²

2 700 000 Kč
Číslo zakázky 689
Karlovy Vary,Zámecký vrch - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Zámecký vrch
Plocha užitná
82 m²
Patro
5
PENB
G

Nabízíme prodej bytové jednotky s dispozicí 3+1 v lukrativní lázeňské části Karlových Varů s výhledem na hotel Imperiál a údolí Ohře. Bytová jednotka se nachází v 5. patře cihlového bytového domu v ulici Zámecký vrch. Do bytu jsou dva samostatné vchody z chodby domu a bylo by možné stavební úpravou vytvořit dva samostatné obytné prostory. V domě je výtah, který je však již delší dobu odstaven z provozu a není provozuschopný. Nad bytem se nachází prostorná půda, která je společnou částí domu. Výhodou této nabídky je vynikající lokalita v srdci lázeňského území Karlových Varů za přiměřenou kupní cenu. Více informací rád sdělím.