podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 74 m²

2 400 000 Kč
Číslo zakázky 1063
Sokolov,Spartakiádní - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sokolov
Spartakiádní
Plocha podlahová
74 m²
Plocha užitná
74 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví (převod je na bytovém družstvu dojednán a podána žádost) s dispozicí 3+1, lodžií a sklepem o celkové výměře 74 m2 ve 2. patře panelového bytového domu s výtahem. Byt je prázdný a volný k nastěhování ihned po převodu. Anuita je doplacena, bez dluhů a závazků. Výše měsíčních příspěvků do fondu oprav je pouze 1069 Kč. V případě zájmu o financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám rádi nabídneme nejlepší možnou nabídku. Výhodou této nabídky je nadstandardní velikost bytu, prostorná a slunečná lodžie, poslední typ panelového domu, výtah, světlost a příjemné 2. patro.