Prodej, Byt, 3+1, 72 m²

1 990 000 Kč
Číslo zakázky 980
Chodov,Zahradní - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Zahradní
Plocha užitná
72 m²
Patro
přízemí
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 o celkové výměře 72 m2 nacházející se v přízemí panelového domu v Chodově, v ulici Zahradní. Bytová jednotka je po celkové rekonstrukci, okna jsou plastová včetně ochranných folií, kamenné parapety, nová elekroinstalace, štuky, malba, tapeta. Koupelnové jádro je zděné, obložené keramickou dlažbou, toaleta oddělená. Na zateplených podlahách (tepelně odizolovaných od sklepních prostor) je položená plovoucí podlaha, v předsíni a v koupelně keramická dlažba. Nová kuchyňská linka je vybavená spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba, indukční varná deska, myčka). Interiérové dveře jsou od firmy Sapeli. Byt nevyžaduje další úpravy, je bezbariérový. Dům je po revitalizaci včetně kamerového systému. S financováním rádi pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.