Prodej, Byt, 3+1, 68 m²

1 799 000 Kč
Nová Role, Nádražní
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Exkluzivně nabízíme zcela výjimečný dvoupodlažní (mezonetový) byt s dispozicí 3+1 (3+kk), 2x WC, koupelna, sklep ve 3. a 4. patře moderního zděného bytového domu postaveného v roce 1999. Budova i bytová jednotka jsou ve velmi dobrém stavu. Dům je vybaven sušárnou (ve stejném patře jako byt), kočárkárnou. Veškerá občanská vybavenost (škola, školka, dětská hřiště, koupaliště, městský úřad, obchody, vlakové a autobusové spojení) v docházkové vzdálenosti. Příjemné, klidné místo s blízkostí lesa, přírody, ideální volba pro rodiny a dětmi. Nyní ušetříte 4% na dani z nabytí nemovitých věcí.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 799 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nová Role
Nádražní
Číslo zakázky
787
Plocha podlahová
68 m²
Plocha užitná
68 m²
Patro
4
PENB
B

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.