Prodej, Byt, 3+1, 68 m²

900 000 Kč
Chodov, Budovatelů
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorný, slunný byt 3+1 s lodžií o výměře celkové podlahové plochy 68 m2. Byt je nově vymalován, byly provedeny úpravy podlahových krytin, interiérových dveří, kuchyně a bytového jádra. V bytovém domě byla provedena instalace nového výtahu, dům má nový fasádní nátěr včetně zateplení obvodového pláště domu. Byt je velmi dobrém stavu, kdy je možné jej začít ihned užívat bez nutnosti dalších dílčích investic. Vhodné i jako investiční nemovitost k dalšímu pronájmu. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
900 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Budovatelů
Číslo zakázky
719
Plocha podlahová
68 m²
Plocha užitná
68 m²
Patro
4
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.