podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+1, 67 m²

3 390 000 Kč
Číslo zakázky 972
Karlovy Vary,Rybáře,Mládežnická - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Mládežnická
Plocha podlahová
67 m²
Plocha užitná
67 m²
Patro
6
PENB
G

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+1 o výměře celkové podlahové plochy 67 m2 v ulici Mládežnická, sídliště Čankovská. V bytu byla provedena rekonstrukce podlahových krytin, interiérových dveří, vestavěného nábytku, přestavba bytového jádra a zároveň byla propojena kuchyně s lodžií. Bytový dům je po po kompletní rekonstrukci společných prostor domu včetně výtahů, střechy a fasády domu spolu se zateplením. Kompletní občanská vybavenost lékařských zařízení, obchodů, školy a školky v blízkém okolí spolu s blízkostí volnočasového areálu Rolava. Bližší informace k nemovitosti rádi upřesníme po telefonické domluvě.