Prodej, Byt, 2+kk+lodžie/balkón, 49 m²

1 570 000 Kč
Číslo zakázky 1053
Karlovy Vary,Bohatice,Táborská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Bohatice
Táborská
Plocha podlahová
49 m²
Plocha užitná
49 m²
Patro
3
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Nabízíme k prodeji byt 2+kk+balkon+sklep+kůlna ve 3. patře cihlového bytového domu v Karlových Varech Bohaticích. Byt je vytápěn elektrickými akumulačními kamny, ohřev TUV prostřednictvím el. bojleru. Byt je vhodný na modernizaci. K bytu náleží sklep o výměře 8 m2, který není v rozměru bytu započítán. Dům, kde se jednotka nachází má novou střechu, chodby jsou nově vymalované a udržované a nemá žádný úvěr. Za domem se nachází menší pozemek přístupný lávkou. Parkování v ulici u domu. Měsíční platba včetně fondu oprav pouze 1 765 Kč. V případě zájmu o prohlídku nebo nabídku výhodného hypotečního úvěru nás neváhejte kontaktovat.