Prodej, Byt, 2+kk, 40 m²

3 790 000 Kč
Číslo zakázky 922
Karlovy Vary,Jateční - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Jateční
Plocha podlahová
40 m²
Plocha užitná
40 m²
Patro
2
PENB
G

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk o výměře podlahové plochy 40 m2 v centru města Karlovy Vary, ulice Jateční, nacházející se v obytném komplexu Rezidence Čertovka. V rámci areálu je k dispozici recepce se 24-hodinovou službou a kamerovým systémem, hracím hřištěm pro děti a možností pronájmu garážového stání, kdy k nabízenému bytu je k dispozici parkovací stání v nájmu za cenu 1.500,- Kč/měsíčně. Byt je situován ve 2. nadzemním podlaží novostavby bytového domu s výtahem v centru města a je nabízený včetně komfortního vnitřního vybavení zahrnujícího bezpečnostní vstupní dveře, interiérové dveře z amerického dubu, dřevěná okna, žulové parapety a vestavěný nábytek na míru který je spolu s vybavením bytu součástí prodeje, doporučujeme.