Prodej, Byt, 2+1, 64 m²

2 570 000 Kč
Číslo zakázky 1010
Karlovy Vary,Rybáře,Roháče z Dubé - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Roháče z Dubé
Plocha užitná
64 m²
Patro
přízemí
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 nacházející se v městské části Karlových Varů Rybáře, v ulici Roháče z Dubé. Bytová jednotka je umístěna v prvním patře bytového domu, ve slepé ulici s minimálním provozem, což zajišťuje klidné bydlení v docházkové vzdálenosti centra města. Veškerá potřebná občanská vybavenost je na dosah. Byt je určen k rekonstrukci. Koupelna a toaleta jsou oddělené, byla započata rekonstrukce, zděné jádro je obloženo keramickým obkladem. Okna jsou plastová. Vytápění je ustřední dálkové. K bytu náleží sklepní kóje. S financováním rádi pomůžeme.