Prodej, Byt, 2+1, 68 m²

1 835 000 Kč
Drahovice
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt s dispozicí 2+1 v 1. nadzemním podlaží (zvýšené přízemí), sklepem a lodžií v mezipatře menšího panelového domu ve vyhledávané části Karlových Varů, Drahovicích. Obývací pokoj je rozdělen do dvou zón (spací část a samotný obývací pokoj). V obývacím pokoji se nachází lihový krb, který dotváří příjemnou atmosféru a slouží jako sekundární zdroj tepla. Vestavné skříně v ložnici, předsíni, stejně jako postel vyrobená na zakázku a kuchyňská linka jsou součástí prodeje a kupní ceny. Bytový dům, kde se byt nachází, byl v posledních letech zcela kompletně rekonstruován. Vlastnictví je podílové, každý spoluvlastník tak vlastní podíl na budově a pozemku odpovídající velikosti jeho bytu. Převod do osobního vlastnictví je v jednání. V případě koupě hypotečním úvěrem je třeba úvěr zajistit jinou nemovitostí. Výhodou této nabídky je vyhledávaná a klidná lokality, bezproblémové parkování, blízkost školy, školky a další občanské vybavenosti a vynikající stav bytu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 835 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Číslo zakázky
774
Plocha podlahová
61 m²
Plocha užitná
68 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.