Prodej, Byt, 2+1, 61 m²

1 050 000 Kč
Chodov, Palackého
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorný byt 2+1 s komorou a sklepem ve 2. patře menšího panelového domu. Jednotka byla před několika lety částečně rekonstruována vč. zděné koupelny, kuchyňské linky, podlah, elektřiny v bytovém jádře a kuchyni. Bytový dům je zateplen s novou fasádou. Velmi dobrá poloha v rámci Chodova, menší bytový dům, blízkost školy, školky a veškerého občanského vybavení. Doporučujeme. V případě zájmu o financování Vám rádi zajistíme nejlepší možnou nabídku dle Vašich individuálních potřeb.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 050 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Chodov
Palackého
Číslo zakázky
443
Plocha podlahová
61 m²
Plocha užitná
61 m²
Patro
3
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů