Prodej, Byt, 2+1, 59 m²

990 000 Kč
Ostrov, Masarykova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

V rámci prodeje v insolvenčním řízení nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+1 o výměře celkové podlahové plochy 59 m2. Kromě dílčí úpravy sociálního zázemi bytu je byt v původním a neudržovaném stavu vyžadujícím investice pro jeho přizpůsobení k dalšímu bydlení. Výhodou bytu je jeho poloha v centru města s kompletní občanskou vybaveností v bezprostřední pochozí vzdálenosti. Dle pokynu insolvenčního správce uvádíme, že insolvenční správce v rámci prodeje byt nevyklizuje a předání bytu dlužníkem si zajišťuje nabyvatel.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Masarykova
Číslo zakázky
568
Plocha podlahová
59 m²
Plocha užitná
59 m²
Patro
3
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů