podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 2+1, 54 m²

2 100 000 Kč
Číslo zakázky 957
Karlovy Vary,Rybáře,Hybešova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Rybáře
Hybešova
Plocha podlahová
54 m²
Plocha užitná
54 m²
Patro
4
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s balkónem o výměře celkové plochy 54 m2. V bytu byly provedeny dílčí úpravy spočívající ve výměně oken a úprava zděného bytového jádra. Jedná se velmi slunný byt s bezprostřední blízkostí do centra města a cyklistické stezky směrem k volnočasovému parku v meandru Ohře. Vzhledem k bezprostřední blízkosti centra města, autobusového i vlakového nádraží se nabízí jeho využití pro krátkodobé pronájmy. Bytový dům je udržovaný s instalací nového výtahu v domě, parkování je možné před domem nebo ve vnitřním traktu domu.