Prodej, Byt, 2+1+lodžie/balkón , 52 m²

690 000 Kč
Habartov, Čs. armády
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozicí 2+1 s lodžií nacházející se v prvním patře panelového domu v Habartově, v ulici Čs. armády, o celkové výměře 52 m2. Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví, kupující je tedy osvobozen od platby 4% daně z nabytí. Anuita je však splacená, pokud tedy kupující bude požadovat, je možné byt nechat převést do osobního vlastnictví. K bytu náleží sklep. Dům je po celkové revitalizaci, vchod je čistý, klidný, udržovaný. S financováním rádi pomůžeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
690 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Čs. armády
Číslo zakázky
634
Plocha užitná
52 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů