Prodej, Byt, 2+1, 52 m²

3 690 000 Kč
Číslo zakázky 1017
Karlovy Vary - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha užitná
52 m²
Patro
1
PENB
G

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovanou bytovou jednotku o velikosti 2+1 v bezprostřední blízkosti Tuhnického lesa. Byt je po kompletní rekonstrukci vnitřních omítek, podlahových krytin, koupelny, rozvodů plynu, elektřiny, vody a tepla včetně otopných těles a instalace nového kombinovaného kotle. Jedná se o jedinečné bydlení v dobové vile s blízkostí lázeňských lesů a zároveň s přímou návazností na centrum města Karlovy Vary. Doporučujeme.