Prodej, Byt, 3+kk, 82 m²

1 900 000 Kč
Karlovy Vary, Hůrky, Pražská silnice
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+kk o celkové podlahové ploše 82 m2 (samotná bytová jednotka 70,5 m2) v nově kompletně zrekonstruovaném cihlovém bytovém domě. Bytový dům se 6ti bytovými jednotkami byl původně postaven ve 30. letech minulého století. Stav nového bytu, vynikající dopravní napojení na výpadovku směr Praha, blízkost letiště, golfového areálu, vlastní zahrada (společná pro vlastníky bytů v domě) s koutem na grilování, parkovací plocha pro 8 automobilů, zastávka MHD před domem a okolní příroda jsou hlavními výhodami této zajímavé nabídky. V případě zájmu rádi nabídneme financování koupě této nemovitosti za nejlepších možných podmínek.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 900 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hůrky
Pražská silnice
Číslo zakázky
404
Plocha podlahová
71 m²
Plocha užitná
82 m²
Plocha zahrady
593 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů