Prodej, Byt, 1+kk, 20 m²

995 000 Kč
Karlovy Vary
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji byt 1+kk v Karlových Varech, ul. Karla Čapka. Bytová jednotka se nachází v 5.patře cihlového domu s výtahem. Byt prošel rekonstrukcí - jsou zde např. nové el. rozvody, podlahy, koupelna, vnitřní zateplení bytu. S bytovou jednotkou lze využívat i velké půdní prostory, které sousedí s bytem. K bytu náleží sklepní kóje. Výhodou bytu jsou velmi nízké náklady na bydlení ve výši 1.700,-Kč pro 1.osobu. Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
995 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Číslo zakázky
743
Plocha užitná
20 m²
Patro
5
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů