Prodej, Byt, 1+kk, 18 m²

600 000 Kč
Karlovy Vary, Stará Role, Fibichova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme příjemnou menší bytovou jednotku o celkové podlahové ploše 18 m2. Byt je bez nutných investic, po rekonstrukci s velmi nízkými provozními náklady. V těsném sousedství veškerá občanská vybavenost. Vhodné jako investiční nemovitost pro krátkodobé nebo dlouhodobé pronájmy, jako startovací byt, případně bydlení pro seniory. Budova je ve velmi dobrém stavu, kamerový systém, nová fasáda. V případě zájmu o koupi prostřednictvím hypotečního úvěru Vám rádi nabídneme nejlepší možné financování nákupu této nemovitosti.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
600 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Role
Fibichova
Číslo zakázky
416
Plocha podlahová
18 m²
Plocha užitná
18 m²
Patro
3
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů