Prodej, Byt, 1+1, 62 m²

3 800 000 Kč
Číslo zakázky 1026
Karlovy VaryRaisova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti3 800 000 Kč

Výše hypotéky 3,800,000,0080 Vlastní zdroje 3,800,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Raisova
Plocha užitná
62 m²
Patro
2
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku po celkové vkusné rekonstrukci s původní dispozicí 1+1, dispozice byla změněna na dvě oddělené bytové jednotky 1+kk, celková výměra je 62 m2. Garsoniéry mají společnou vstupní chodbičku a plynový kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu, jinak fungují samostatně. Elektroměr je rozdělen na dva podružné, aby byla zúčtovatelná spotřeba. Garsoniéry jsou po celkové rekonstrukci včetně nové elektroinstalace, rozvodů vody, odpadů, nové štuky, malby, podhledy, podlahy, eurookna, vstupní i interiérové dveře, dále nové kuchyně včetně spotřebičů (trouba, varná deska, digestoř). Jako nadstandardní vybavení mají obě jednotky klimatizaci. K bytu náleží mansarda v pátem nadzemním podlaží, byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží. Garsoniéry byly rekonstruovány s původním záměrem vytvoření dvou apartmánů ke krátkodobým pronájmům, s ohledem na změnu životní situace jsou v nabídce na prodej. Bytové jednotky jsou připravené o okamžitému užívání. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.