Prodej, Byt, 1+1, 62 m²

3 800 000 Kč
Číslo zakázky 1026
Karlovy Vary,Raisova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Raisova
Plocha užitná
62 m²
Patro
2
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku po celkové vkusné rekonstrukci s původní dispozicí 1+1, dispozice byla změněna na dvě oddělené bytové jednotky 1+kk, celková výměra je 62 m2. Garsoniéry mají společnou vstupní chodbičku a plynový kotel, který zajišťuje teplo a teplou vodu, jinak fungují samostatně. Elektroměr je rozdělen na dva podružné, aby byla zúčtovatelná spotřeba. Garsoniéry jsou po celkové rekonstrukci včetně nové elektroinstalace, rozvodů vody, odpadů, nové štuky, malby, podhledy, podlahy, eurookna, vstupní i interiérové dveře, dále nové kuchyně včetně spotřebičů (trouba, varná deska, digestoř). Jako nadstandardní vybavení mají obě jednotky klimatizaci. K bytu náleží mansarda v pátem nadzemním podlaží, byt je umístěn ve 3. nadzemním podlaží. Garsoniéry byly rekonstruovány s původním záměrem vytvoření dvou apartmánů ke krátkodobým pronájmům, s ohledem na změnu životní situace jsou v nabídce na prodej. Bytové jednotky jsou připravené o okamžitému užívání. Doporučuji prohlídku. S financováním rádi pomůžeme.