Prodej, Byt, 1+1, 47 m²

899 000 Kč
Březová, Odborářů
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví s dispozicí 1+1, o výměře 47 m2, nacházející se v obci Březová, v ulici Odbojářů. Okna jsou plastová včetně žaluzií. Kuchyňská linka zhotovená na míru má spoustu úložného prostoru. Místnost je rozdělena dřevěnou stěnou s policemi a skříňkami, jedna část je užívána jako obývací, druhá část na spaní. Koupelna a toaleta jsou oddělené. Bytová jednotka je prostorná, nevyžaduje další úpravy před užíváním. Bytový dům je udžovaný, čistý, klidný. Doporučuji prohlídku. Možnost parkování u domu. S financováním rádi pomůžeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
899 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Odborářů
Číslo zakázky
563
Plocha podlahová
47 m²
Plocha užitná
47 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů