podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 1+1, 42 m²

1 300 000 Kč
Číslo zakázky 877
Karlovy Vary,Dvory,Kpt. Jaroše - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dvory
Kpt. Jaroše
Plocha podlahová
42 m²
Plocha užitná
42 m²
Patro
2
PENB
G

Nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku s dispozicí 1+1 ve 3. NP cihlového bytového domu. Bytové jádro bylo před několika lety modernizováno (SDK konstrukce). Elektřina v kuchyni a koupelně v mědi. Nová dřevěná eurookna. Vytápění a ohřev teplé užitkové vody plynovým kotlem. Parkování možné na společném pozemku u domu všem vlastníkům v domě, případně v okolí. V pohodlné pěší vzdálenosti se nachází OC Varyáda, škola, školka, dostihové závodiště, veterinář, zastávka MHD, cyklostezka kolem řeky Ohře.