Prodej, Byt, 1+1, 31 m²

1 220 000 Kč
Číslo zakázky 1097
Sokolov,Karla Čapka - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sokolov
Karla Čapka
Plocha podlahová
31 m²
Plocha užitná
31 m²
Patro
přízemí
PENB
G

Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovanou menší bytovou jednotku o velikosti 1+1 o výměře celkové podlahové plochy 31 m2 v bezprostřední blízkosti centra města Sokolov, v klidné části, ulici Karla Čapka. Byt je po rekonstrukci bytového jádra, elektroinstalace, topných těles a kuchyně. Jedná se o byt vhodný i jako investice pro další pronájmy, měsíční náklady včetně úhrady do fondu oprav, všech služeb a odběru energií činí pouze částku 3.020,- Kč. Doporučujeme.