Prodej, Byt, 4+1, 105 m²

4 700 000 Kč
Číslo zakázky 893
Karlovy Vary,Drahovice,Vrchlického - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Vrchlického
Plocha podlahová
105 m²
Plocha užitná
105 m²
Plocha zahrady
300 m²
Patro
1
PENB
G

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozicí 4+1, která se nachází ve II. NP vily v Karlových Varech - Drahovice. V bytě jsou nová plastová okna, zbytek je v původním udržovaném stavu včetně původních kachlových kamen v pokojích. Vytápění bytu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel v bytě. K nemovitosti náleží podíl na společných částech budovy a na oploceném pozemku kolem domu. Nemovitost je v osobním vlastnictví.