Prodej, Byt, 3+1, 109 m²

3 250 000 Kč
Číslo zakázky 1091
Karlovy Vary,nám. V. Řezáče - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
nám. V. Řezáče
Plocha užitná
109 m²
Patro
3
PENB
G

Nabízíme k prodeji prostorný byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 o celkové ploše 109 m2 ve třetím patře udržovaného cihlového domu v ulici nám. V. Řezáče v Drahovicích. Bytová jednotka je určena k rekonstrukci podle představ nového majitele. Vytápění a ohřev vody je zajištěn dálkově. K bytu náleží půdní a sklepní kóje. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti bytu.