podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 3+1+lodžie/balkón, 74 m²

2 750 000 Kč
Číslo zakázky 583
Karlovy Vary,Raisova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Raisova
Plocha užitná
74 m²
Patro
4
Balkón/lodžie
ano
PENB
D

Nabízíme k prodeji slunný byt s dispozicí 3+1 a balkónem o celkové ploše 74 m2 ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem v Karlových Varech Na Vyhlídce. Bytová jednotka v osobním vlastnictví je napojena na centrální vytápění a ohřev vody. K bytu náleží úložná komora na patře. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti bytu ( škola, obchod, MHD,lékárna ). Místo pro klidné bydlení i investici. Doporučujeme osobní prohlídku. Hypoteční úvěr k financování této nemovitosti pro vás zdarma zprostředkujeme. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.