Prodej, Byt, 3+1, 79 m²

2 500 000 Kč
Karlovy Vary, Drahovice, Gagarinova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Prodej bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 s komorou a lodžií o celkové výměře 78,8 m2, který se nachází ve III. NP zatepleného panelového domu v Karlových Varech - Drahovice, Gagarinova ulice. Jednotka se skládá z předsíně, chodby, kuchyně, 3 pokojů, koupelny s WC a komory v bytě. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 2,6 m2. Nemovitost je v čistém, udržovaném stavu s možností okamžitého užívání. Dům, ve kterém se byt nachází, má zateplenou omítku, v domě je nový výtah, společné chodby domu jsou v čistém a udržovaném stavu. Bytová jednotka je bez zápisu a omezení na LV.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 500 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Gagarinova
Číslo zakázky
587
Plocha podlahová
76 m²
Plocha užitná
79 m²
Patro
3
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.