podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 2+1, 65 m²

2 199 000 Kč
Číslo zakázky 896
Karlovy Vary,Jízdárenská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Jízdárenská
Plocha podlahová
65 m²
Plocha užitná
65 m²
Patro
3
PENB
G

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+1 o výměře 65 m2. Částečně zařízená jednotka se nachází ve 3. patře cihlové budovy bez výtahu v centru města Karlovy Vary, Jízdárenská ulice. Nemovitost, která prošla v minulosti kompletní rekonstrukcí, se skládá ze vstupní chodby, 2 samostatných ložnic, kuchyně, samostatného WC a koupelny se sprchou i vanou, prošla v minulosti kompletní rekonstrukcí. V bytě je kuchyňská linka vč. spotřebičů a náleží k němu zděná skladovací kóje v přízemí domu. Vytápění bytu a ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel v bytě. Nemovitost je v podílovém spoluvlastnictví a v rámci služeb naší společnosti Vám pomůžeme s vyřízením úvěru, na koupi tohoto bytu.