podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Byt, 1+1, 50 m²

940 000 Kč
Číslo zakázky 705
Březová,Cínová - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Březová
Cínová
Plocha podlahová
37 m²
Plocha užitná
50 m²
Patro
přízemí
PENB
G

Prodej bytové jednotky o celkové výměře 50,17 m2, s obytnou plochou 37,05 m2, která se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu v Březové u K.Varů. Byt se skládá z předsíně, koupelny s WC a sprchovým koutem, pokoje s kuchyňskou linkou a obývacího pokoje. Vytápění bytu zajišťuje elektrický kotel a ohřev teplé vody elektrický bojler. K nemovitosti náleží sklepní kóje o výměře 6,60 m2 a půdní kóje o výměře 6,52 m2. Dům, ve kterém se byt nachází, je v klidné části obce, v těsné blízkosti lesa. Nemovitost v osobním vlastnictví je bez zápisu a omezení na listu vlastnictví jednotky.