Prodej, Byt, 4+1, 112 m²

4 398 000 Kč
Karlovy Vary, Drahovice, Boženy Němcové
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme prodej bytové jednotky s garáží o podl. ploše 112,5 m2, kterou tvoří dva samostatně uživatelné a opětovně snadno propojitelné byty s dispozicemi 2+kk a 2+1. K bytové jednotce dále patří suterénní prostory, které lze snadnou úpravou předělat na byt 1+kk. S ohledem na umístění jednotky ve 3. patře v prostoru pod společným půdním prostorem je možné vést následně jednání s ostatními spoluvlastníky domu za účelem odkoupení půdních prostor. Budova, kde se nabízená nemovitost nachází je ve velmi dobrém stavu, je zateplená s využitím programu zelená úsporám. Byty prošly v roce 2011 nákladnou rekonstrukcí. Veškeré bližší informace Vám rádi sdělíme při prohlídce.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
4 398 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Boženy Němcové
Číslo zakázky
269
Plocha užitná
112 m²
Patro
3
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.