podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Zahrady, 1 011 m²

950 000 Kč
Číslo zakázky 767
Nové Sedlo,Hornická kolonie - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hornická kolonie
Plocha pozemku
1 011 m²
Nabízíme k prodeji čtvercový pozemek o rozloze 1011m2 v obci Nové Sedlo, v Hornické kolonii. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii. Jde o rovinatý, mírně svažitý terén. Na pozemku je několik ovocných stromků, ovocné keře, vyvýšený záhon, kůlna na nářadí, chatka s dřevěnou pergolou, udírna. Příjezd k pozemku je po polní cestě. Dle územního plánu obce je pozemek v zastavitelném území a je připraven přepis pozemku, vedeného jako zahrada, na stavební pozemek.Na pozemku se nachází elektrika i voda.