Prodej, Pozemek, Zahrady, 1 011 m²

950 000 Kč
Nové Sedlo, Hornická kolonie
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji čtvercový pozemek o rozloze 1011m2 v obci Nové Sedlo, v Hornické kolonii. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii. Jde o rovinatý, mírně svažitý terén. Na pozemku je několik ovocných stromků, ovocné keře, vyvýšený záhon, kůlna na nářadí, chatka s dřevěnou pergolou, udírna. Příjezd k pozemku je po polní cestě. Dle územního plánu obce je pozemek v zastavitelném území a je připraven přepis pozemku, vedeného jako zahrada, na stavební pozemek.Na pozemku se nachází elektrika i voda.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
950 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hornická kolonie
Číslo zakázky
767
Plocha pozemku
1 011 m²

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.