Prodej, Komerční, Výroba, 45 m²

3 650 000 Kč
Nejdek, Závodu míru
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji MVE - malou vodní elektrárnu - v lokalitě Nejdek, okr. Karlovy Vary. Elektrárna sestává se zděné budovy v níž jsou dvě vodní turbíny Banki 18,5 kW o celkovém výkonu 37 kW s rozvody a regulací. Celková hltnost turbín je 1,36 m3/sec. Součástí elektrárny je vodní náhon od hradidlového jezu s betonovým korytem opatřený hrubými mechanickými a jemnými pohyblivými česly. Budova, hradidlový jez, náhon, odpadní kanál, vtokový objekt a zařízení jsou ve vlastnictví FO (plátce DPH).

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 650 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Závodu míru
Číslo zakázky
624
Plocha podlahová
45 m²
Plocha užitná
45 m²
Plocha pozemku
65 m²
Plocha zastavěná
65 m²
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Petr Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Petr Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.